Restauracja-Pizzeria „Malinowa” narodziła się z wielkiej tęsknoty za Piękną Italią, pełną słońca, gdzie czuje się zapach morza i chłodnego górskiego powietrza, gdzie unoszą się aromaty oliwy, pachnących ziół, makaronów i wina, gdzie spotyka się pogodnych i życzliwych ludzi.

Wybór miejsca, w którym powstała Restauracja-Pizzeria „Malinowa, również nie jest przypadkowy. Pomieszczenia w starej kamienicy w Chorzowie na rogu ul. Dąbrowskiego i Sobieskiego to dawna, kultowa „Kawiarnia Malinowa”, będąca niegdyś ulubionym miejscem spotkań towarzyskich mieszkańców Chorzowa, którzy dzisiaj wracają tutaj z wielkim sentymentem. Często słyszy się słowa odwiedzających nas Gości: „To nasza dawna Malinowa!” i wiele ciekawych historii związanych z tym miejscem.

Obecny klimat i wystrój „Malinowej”, nasycone barwy ścian, ciepło bijące z pieca chlebowego opalanego drewnem, w którym wypieka się pizzę według oryginalnej włoskiej receptury, mieszające się zapachy świeżych ziół i owoców morza smażonych na toskańskiej oliwie,sprawia,że przenosimy się nie tylko w śródziemnomorskie okolice, ale również pozwala naszym Gościom poczuć się jak w domu.

Restauracja-Pizzeria „Malinowa” odkrywa prawdziwe smaki z różnych zakątków Włoch. Proste potrawy przygotowywane z największą starannością, ale przede wszystkim z sercem, mogą dorównać daniom serwowanym przez największych włoskich szefów kuchni restauracji w Rzymie czy Mediolanie. Jest to wspaniałe miejsce nie tylko na romantyczną kolację przy świecach we dwoje, ale również na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego, bankietu dla bliskich, a my zadbamy o to, aby wspólne celebrowanie posiłku na długo pozostało w Państwa pamięci, a talerze wróciły opróżnione i każdy nawet największy głód został zaspokojony.


Chorzów, ul. H. Dąbrowskiego 25/1, tel.: 32 247 60 77, tel. kom.: 509 767 948
kontakt@malinowa.chorzow.pl

Godziny otwarcia:
Nd - Czw: 11.00 - 22.00
Pt - Sb: 11.00 - 23.00
Godziny rozwozów: 13.00 - 22.00

mapa dojazdu...
Projekt i wykonanie: Internet Commerce